Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

Wakacyjne imprezy nad morzem

Przeczytany: 2728 razy
Dodany: 2011-01-24 15:07:01
Aktualizowano: 2011-01-24 15:12:41

Wakacyjne imprezy nad morzem to bardzo ciekawy zestaw atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie – koncerty, festiwale muzyczne, czy zawody sportowe z pewnością dostarczą wielu pozytywnych wrażeń.

Jednym z najgłośniejszych festiwali odbywających się w Polsce jest bez wątpienia Heineken Open’er Festiwal w Gdyni.  Jubileuszowa 10 edycja startuje 30 lipca i potrwa do 3 sierpnia.   Główną gwiazdą festiwalu będzie brytyjski zespół rockowy Coldplay. W ostatnich dniach potwierdzono występ Hurts, Caribou i Fat Freddy’s Drop.

Kolejnym znanym festiwalem, nierozerwalnie kojarzonym z morzem jest Festiwal Sunrise w Kołobrzegu. Każdego roku w rytm muzyki klubowej bawi się na nim kilkanaście tysięcy ludzi, na scenie występują światowe gwiazdy. Jak na razie czekamy na pierwsze wiadomości dotyczące tegorocznej edycji.

W Hali Ergo Arena, gdzie niedawno wystąpiła megagwiazda Lady Gaga, 9 sierpnia wystąpi równie kontrowersyjny artysta – Ozzy Osbourne. Amerykanin jest założycielem słynnej grupy Black Sabbath, w ostatnich latach znany głównie z Reality Show „ Rodzina Osbourne'ów, emitowanego w MTV.

9 czerwca na otwarcie stadionu PGE Arena w Gdańsku reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się z Francją – Mistrzem Świata z 1998 roku.   Nowoczesny stadion powinien zapełnić się do ostatniego miejsca - będzie to przedsmak wielkich emocji, jakie czekają podczas EURO 2012 w Gdańsku.

W Gdyni i Międzyzdrojach odbędą się festiwale filmowe – Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Trójmieście i Wakacyjny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach.

Warto spędzać wakacje nad morzem, ponieważ można liczyć tu na wiele atrakcji umilających pobyt.  Obok koncertów gwiazd  i najbardziej medialnych imprez, nad morzem czeka na turystów mnóstwo innych atrakcji - jak zawody sportowe na plaży, różnorodne pokazy, przedstawienia teatralne, koncerty krajowych gwiazd, turnieje itp.

Wiele eventów zostanie ogłoszonych jeszcze  w najbliższym czasie, dlatego to tylko część imprez nad Bałtykiem w tym roku. My na łamach naszego serwisu będziemy informować Państwa na bieżąco o najciekawszych wydarzeniach nad morzem w sezonie 2011.

grafika: flickr.com

Wysłane 2011-01-24 15:07:01 przez M-S-M
event imprezy nad morzem imprezy 2011 eventy imprezy
Artykuły powiązane z powyższym
Adam Rzepecki
Wysłano 2013-11-25 10:12:11
Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na wernisaż wystawy Adam Rzepecki "PREFERUJĘ BARDZIEJ ZRZUTĘ NIŻ KULTURĘ".
Narodowy Dzień Sportu dla każdego
Wysłano 2013-10-09 08:43:31
W sobotę 26 października br. odbędzie się pierwsza edycja ogólnopolskiego projektu popularyzującego aktywność sportową wśród Polaków, pod nazwą Narodowy Dzień Sportu. Ideą organizowanej we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki akcji jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych. Projekt skierowany jest zarówno do uprawiających już sport rekreacyjnie, jak i tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie treningów. Część szkoleń poprowadzą wybitni polscy sportowcy, z mistrzami olimpijskimi i świata na czele. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zarejestrowanie się na trening w wybranym klubie poprzez stronę www.narodowydziensportu.pl
11 sierpnia zakończyła się druga edycja „Sensacyjnego Lata Filmów” w Kołobrzegu. Uroczystej Gali Zamknięcia Festiwalu towarzyszył recital Magdaleny Kumorek. Podczas 4-dniowego Festiwalu widzowie mieli okazję obejrzeć najnowsze polskie i europejskie produkcje, kultowe polskie komedie sensacyjne oraz telewizyjne serie. Nie zabrakło również ciekawych spotkań z aktorami i twórcami, Nocnego Maratonu Filmowego na kołobrzeskiej Plaży Centralnej, a także uroczystego wręczenia nagród filmowych.
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.