Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

Skate Plaza Jam Gdańsk 5 Czerwca 2011

Przeczytany: 2370 razy
Dodany: 2011-05-30 13:10:52
Aktualizowano: 2011-05-30 13:11:12

5 czerwca odbędzie się kolejna edycja imprezy Skate Plaza Jam Gdańsk. Tradycja organizacji zawodów na obiekcie ,,Skate Plaza'' na gdańskim Przymorzu sięga 2006 roku. Co roku gromadzą niemal całą czołówkę profesjonalnych riderów z Polski oraz znakomitych gości z zagranicy. Skate Plaza to nowe spojrzenie na tradycyjną koncepcję skateparku. Miejsce to jest zaprojektowane specjalnie dla street skatingu..

Historia
Tradycja organizacji zawodów na obiekcie ,,Skate Plaza'' w Gdańsku sięga 2006 roku. Co roku impreza gromadziła niemal całą czołówkę profesjonalnych riderów z Polski oraz znakomitych gości z zagranicy. Stopień trudności przejazdów poszczególnych zawodników weryfikowali doświadczeni sędziowie.

Miejsce
Skateplaza to nowe spojrzenie na tradycyjną koncepcję skateparku. Miejsce to jest zaprojektowane specjalnie dla street skatingu czyli "jazdy ulicznej" obecnie najpopularniejszej odmiany sportów takich jak deskorolka, rolki czy BMX. Skateplaza to odpowiednie połączenie naturalnych przeszkód na jakich można spotkać skaterów takich jak murki, schody, poręcze, rurki, podjazdy itd.

W tym roku we współpracy z Firmą GPEC, MOSiR w Gdańsku oraz GCPU impreza odbędzie się 5 czerwca. Dyscypliny w których będą konkurować riderzy to:

  • BMX STREET – 12:00
  • DESKOROLKA STREET – 13:00

Dobra oprawa muzyczna, pokaz tańca Breakdance oraz tańca Współczesnego. Zapraszamy wszystkich riderów do wzięcia udziału i pokazania swoich umiejętności. Do wygrania cenne nagrody!

  • Data: 5 czerwca
  • Godzina:  12.00
  • Miejsce:  Kraina Zabawy – Skate Plaza ul. Dąbrowszczaków  Gdańsk Przymorze
  • Oczywiście wjazd FREE!

 

ilustracja
źródło: www.mosir.gda.pl
Wysłane 2011-05-30 13:10:52 przez M-S-M
imprezy nad morzem zawody sportowe imprezy Skate Plaza Jam imprezy Gdańsk
Artykuły powiązane z powyższym
Adam Rzepecki
Wysłano 2013-11-25 10:12:11
Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na wernisaż wystawy Adam Rzepecki "PREFERUJĘ BARDZIEJ ZRZUTĘ NIŻ KULTURĘ".
Narodowy Dzień Sportu dla każdego
Wysłano 2013-10-09 08:43:31
W sobotę 26 października br. odbędzie się pierwsza edycja ogólnopolskiego projektu popularyzującego aktywność sportową wśród Polaków, pod nazwą Narodowy Dzień Sportu. Ideą organizowanej we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki akcji jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych. Projekt skierowany jest zarówno do uprawiających już sport rekreacyjnie, jak i tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie treningów. Część szkoleń poprowadzą wybitni polscy sportowcy, z mistrzami olimpijskimi i świata na czele. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zarejestrowanie się na trening w wybranym klubie poprzez stronę www.narodowydziensportu.pl
11 sierpnia zakończyła się druga edycja „Sensacyjnego Lata Filmów” w Kołobrzegu. Uroczystej Gali Zamknięcia Festiwalu towarzyszył recital Magdaleny Kumorek. Podczas 4-dniowego Festiwalu widzowie mieli okazję obejrzeć najnowsze polskie i europejskie produkcje, kultowe polskie komedie sensacyjne oraz telewizyjne serie. Nie zabrakło również ciekawych spotkań z aktorami i twórcami, Nocnego Maratonu Filmowego na kołobrzeskiej Plaży Centralnej, a także uroczystego wręczenia nagród filmowych.
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.