Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

Miej OKO na Bielany!

Przeczytany: 1378 razy
Dodany: 2013-04-25 08:53:44
Aktualizowano: 2013-04-25 08:53:56

Stowarzyszenie Centrum Integracji Międzykulturowej we współpracy z Centrum Kultury Dobre Miejsce ma zaszczyt zaprosić na cykl comiesięcznych pokazów filmowych "OKO na Bielany"!:)

Pierwszy pokaz odbędzie się już 26 kwietnia, w piątek o godz. 18.00 "Zamek" to film dokumentujący życie międzykontynentalnego lotniska Malpensa pod Mediolanem, zaglądając przede wszystkim tam, gdzie wzrok zwykłych podróżnych z reguły nie sięga. Obserwujemy m. in. funkcjonariusza czytającego sms-y podróżnego, a na rentgenowskim obrazie widzimy kapsułki z kokainą, które we własnym ciele przewozi inny podróżny. Trudno nie zgodzić się z twórcami filmu, iż nigdzie nie da się lepiej uchwycić obsesji bezpieczeństwa i kontroli przenikającej nasz świat niż właśnie na międzynarodowym lotnisku.

Panoptykon? Twierdza Europa? Sytuacja Kafkowska? Podyskutujmy o bezpieczeństwie, wolności, zaufaniu, samotności i o wielu innych tematach, które nam przyjdą do głowy po projekcji!
Projekcja filmu dzięki współpracy z WATCH DOCS:)

WSTĘP: za FRIKO
KIEDY: piątek 26kwietnia
GODZ: 18.00
MIEJSCE: Dewajtis 3/wejście B

zapraszamy na nasz fanpejdż po więcej szczegółów:
https://www.facebook.com/CentrumIntegracjiMiedzykulturowej
Oraz na stronę wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/126248924231396/

Stowarzyszenie Centrum Integracji Międzykulturowej dąży do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego opartego na zasadach równości, tolerancji, dialogu międzykulturowego, poszanowania różnorodności społecznej, partycypacji i aktywności oraz rozwoju środowisk lokalnych – chodzi nam o działanie na rzecz rzeczywistej zmiany społecznej! Obecnie działamy na Bielanach przy współpracy z Centrum Kultury „Dobre Miejsce” nad projektem filmowo-dyskusyjnym „OKO NA BIELANY”. Chcemy zwrócić nasz wzrok i wszystkie zmysły na problemy społeczno-kulturowe dzięki dobremu filmowi i ciekawej rozmowie z artystami, animatorami, ekspertami, filmowcami i pasjonatami!

Wysłane 2013-04-25 08:53:44 przez M-S-M
Stowarzyszenie Centrum Integracji Międzykulturowej film Zamek Warszawa OKO na Bielany Centrum Kultury Dobre Miejsce
Artykuły powiązane z powyższym
Kwiecień 2014 w Teatrze Sabat
Wysłano 2014-03-26 09:25:55
Witamy w Teatrze Sabat, zapraszamy na  wieczory do jedynego  Teatru Rewiowego w Polsce TEATRU  SABAT Małgorzaty Potockiej.
Festiwal filmu komediowego poświęcony pamięci znakomitego polskiego reżysera Stanisława Barei. Jak co roku widzowie obejrzą kilkadziesiąt niezależnych i śmiesznych filmów komediowych zgłoszonych do konkursu.
11 sierpnia zakończyła się druga edycja „Sensacyjnego Lata Filmów” w Kołobrzegu. Uroczystej Gali Zamknięcia Festiwalu towarzyszył recital Magdaleny Kumorek. Podczas 4-dniowego Festiwalu widzowie mieli okazję obejrzeć najnowsze polskie i europejskie produkcje, kultowe polskie komedie sensacyjne oraz telewizyjne serie. Nie zabrakło również ciekawych spotkań z aktorami i twórcami, Nocnego Maratonu Filmowego na kołobrzeskiej Plaży Centralnej, a także uroczystego wręczenia nagród filmowych.
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.