Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

Kto pierwszy na Coke Life Music Festival?

Przeczytany: 1769 razy
Dodany: 2012-08-09 12:29:24
Aktualizowano: 2012-08-09 12:30:10

Już w weekend rozpocznie się kolejna edycja Coke Life Music Festival. Dla publiczności zagrają m.in. The Killers, Placebo i Cool Kids of Death. Fani muzyki z całej Polski szykują się do wyjazdu. Specjaliści z serwisu Korkowo.pl obliczyli ile czasu będą potrzebować na dojazd do Krakowa.

Badaniu poddano trasy z czterech przykładowych miast. Najszybciej do Krakowa dojadą mieszkańcy Tarnowa. Pokonanie odległości dzielącej oba miasta zajmuje średnio 1 h i 37 minut. Trochę dłużej, bo 2 godziny i 9 minut spędzą za kółkiem podróżujący z Rybnika. Goście z Częstochowy na dojazd powinni zarezerwować sobie co najmniej 2 godziny i 16 minut. Najdłużej w trasie spędzą jadący z Rzeszowa – ich podróż może potrwać 2 godziny i 45 minut.

 

Tabela 1. Średni czas przejazdu na trasie do Krakowa

Miasto

Średni czas dojazdu do Krakowa

Rybnik

2 h 9 min

Tarnów

1 h 37 min

Rzeszów

2 h 45 min

Częstochowa

2 h 16 min

Źródło: Korkowo.pl

Specjaliści z serwisu Korkowo.pl zbadali także średnie prędkości, jakie osiągają kierowcy na omawianych trasach. Co ciekawe, niezależnie od trasy, szybkość pojazdów nie przekracza 60 km/h. Najbliżej tego wyniku jest trasa Rzeszów- Kraków – kierowcy pokonują ją ze średnią prędkością wynoszącą 59 km/h. Trochę wolniej, bo z prędkością 56 km/h jadą samochody z Rybnika. W przypadku mieszkańców Tranowa prędkość na trasie oscyluje wokół 53 km/h. Najwolniej w drodze do Krakowa poruszają się jadący z Częstochowy. Ich średnia prędkość to ok. 51 km/h

 

Tabela 2. Średnia prędkość na trasie do Krakowa

Miasto

Średnia prędkość

Rybnik

56 km/h

Tarnów

53 km/h

Rzeszów

59 km/h

Częstochowa

51 km/hŹródło:
Korkowo.pl

Dane o sytuacji drogowej zostały opracowane przez serwis Korkowo.pl, który prezentuje aktualne informacje o korkach na polskich drogach. Analizie poddano dane GPS z urządzeń Yanosik umieszczonych w pojazdach poruszających się w godzinach od 06:00 do 22:00 w okresie 07.08.2012-08.08.2012.


Creandi.pl

PR

Wysłane 2012-08-09 12:29:24 przez M-S-M
Coke Life Music Festival Coke Life Music Festival 2012 festiwal Kraków
Artykuły powiązane z powyższym
Festiwal filmu komediowego poświęcony pamięci znakomitego polskiego reżysera Stanisława Barei. Jak co roku widzowie obejrzą kilkadziesiąt niezależnych i śmiesznych filmów komediowych zgłoszonych do konkursu.
11 sierpnia zakończyła się druga edycja „Sensacyjnego Lata Filmów” w Kołobrzegu. Uroczystej Gali Zamknięcia Festiwalu towarzyszył recital Magdaleny Kumorek. Podczas 4-dniowego Festiwalu widzowie mieli okazję obejrzeć najnowsze polskie i europejskie produkcje, kultowe polskie komedie sensacyjne oraz telewizyjne serie. Nie zabrakło również ciekawych spotkań z aktorami i twórcami, Nocnego Maratonu Filmowego na kołobrzeskiej Plaży Centralnej, a także uroczystego wręczenia nagród filmowych.
III Karpacki Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.