Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

II edycja Everyboard Festival już 20 kwietnia w Karpaczu!

Przeczytany: 1421 razy
Dodany: 2013-04-16 10:54:57
Aktualizowano: 2013-04-16 10:55:45

Fani sportów deskowych mogą szykować sprzęt i doskonalić formę! Już 20 i 21 kwietnia w Karpaczu odbędzie się Everyboard Festival – zawody dla ludzi uzależnionych od adrenaliny.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia zaprezentowanych zostanie aż 26 różnych dyscyplin sportowych związanych z deską, a w 10 konkurencjach zostaną przeprowadzone zawody sportowe. W czasie dwóch dni festiwalowych - 20 i 21 kwietnia - Karpacz zamieni się w raj dla fanów sportów ekstremalnych. Zawody rozgrywane są na zasadzie „whole city event”, co znaczy że całe miasto stanie się przestrzenią festiwalową. Dzięki temu każdy będzie mógł przyłączyć się do zabawy. Rywalizację będzie można śledzić na Stadionie Miejskim, na ulicach miasta, na skoczniach wybudowanych ze śniegu i ziemi, na torze skimboardowym i wakeboardowym.

W Karkonoszach spotkają się pasjonaci dyscyplin „deskowych”, takich jak: snowboard, skateboard, freeboard czy longboard. Coś dla siebie znajdą też fani oryginalnych sportów, jak: supboard, skimboard, waveboard czy trickboard. Zawody przeprowadzone zostaną w 10 konkurencjach, dodatkowo odbędzie się szereg pokazów innych dyscyplin sportowych.

Zarejestrowani zawodnicy i uczestnicy będą mieli możliwość wystartować w ”Everyboard Everybody czyli zjeździe na bele desce” i wziąć udział w Tomboli - losowaniu upominków. Główna nagroda to kamera GoPro Hero3 White Edition, ufundowana przez Firmę Freeway.

Zainteresowani mogą dokonywać zapisów na stronie www.everyboardfest.pl.
Opłata startowa wynosi 50 zł (do 15 kwietnia), 60 zł (do 18 kwietnia) lub 70 zł (od 19 kwietnia, płatne wyłącznie w biurze zawodów).

Dla widzów, którzy w tym czasie przyjadą do Karpacza, przygotowano dodatkowe atrakcje edukacyjne i kulturalne. Nie zabraknie pokazów i szkoleń z ratownictwa medycznego i górskiego, spotkań z trenerami sportów ekstremalnych czy pokazów dla dzieci i młodzieży na temat bezpieczeństwa. Fani zakupów będą mieli okazję wybrać się na targi sportowe, zorganizowane na terenie stadionu miejskiego.

Organizatorzy liczą, że dzięki imprezom towarzyszącym, Everyboard Festival stanie się świętem sportów ekstremalnych i kultury z nimi związanej.

Wydarzenie jest memoriałem Kuby „Futka” Futerhendlera - młodego instruktora snowboardu, który zginął w tragicznym wypadku 22 kwietnia 2011 roku.

Wysłane 2013-04-16 10:54:57 przez M-S-M
Everyboard Festival Karpacz imprezy
Artykuły powiązane z powyższym
Adam Rzepecki
Wysłano 2013-11-25 10:12:11
Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na wernisaż wystawy Adam Rzepecki "PREFERUJĘ BARDZIEJ ZRZUTĘ NIŻ KULTURĘ".
Narodowy Dzień Sportu dla każdego
Wysłano 2013-10-09 08:43:31
W sobotę 26 października br. odbędzie się pierwsza edycja ogólnopolskiego projektu popularyzującego aktywność sportową wśród Polaków, pod nazwą Narodowy Dzień Sportu. Ideą organizowanej we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki akcji jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych. Projekt skierowany jest zarówno do uprawiających już sport rekreacyjnie, jak i tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie treningów. Część szkoleń poprowadzą wybitni polscy sportowcy, z mistrzami olimpijskimi i świata na czele. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zarejestrowanie się na trening w wybranym klubie poprzez stronę www.narodowydziensportu.pl
11 sierpnia zakończyła się druga edycja „Sensacyjnego Lata Filmów” w Kołobrzegu. Uroczystej Gali Zamknięcia Festiwalu towarzyszył recital Magdaleny Kumorek. Podczas 4-dniowego Festiwalu widzowie mieli okazję obejrzeć najnowsze polskie i europejskie produkcje, kultowe polskie komedie sensacyjne oraz telewizyjne serie. Nie zabrakło również ciekawych spotkań z aktorami i twórcami, Nocnego Maratonu Filmowego na kołobrzeskiej Plaży Centralnej, a także uroczystego wręczenia nagród filmowych.
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.