Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

Gitarzysta Sex Pistols wystapi w Sopocie

Przeczytany: 1952 razy
Dodany: 2011-03-17 09:05:27
Aktualizowano: 2011-03-17 11:56:18

Glen Matlock z kawałkami Sex Pistols wystąpi w kwietniu w Sopocie. "Pretty Vacant", "Anarchy In The UK", "God Save The Queen" na żywo!

17 kwietnia 2011 (niedziela), start godz. 19 (Sopot, Klub Sfinks700, ul. Mamuszki 1)

Support: Vulgar
Bilety w przedsprzedaży 50zł, 60zł w dniu koncertu

Rezerwacja biletów: sfinks700@gmail.com (temat emaila: Matlock, w treści prosimy podać: Imię Nazwisko, ilość rezerwowanych biletów, numer telefonu kontaktowego)

Trudno o bardziej szalone koncerty, niż w wykonaniu legendarnej formacji The Sex Pistols. Glen Matlock, gitarzysta basowy pierwszego, oryginalnego składu The Sex Pistols (oraz po reaktywacji) i twórca większości klasycznych kompozycji tego zespołu, doskonale wie, na czym polega koncertowa energia. Dowiedzie tego na jedynym koncercie w Sopocie, w klubie Sfinks700, ze swoim nowym zespołem The Philistines, ale z pamiętnymi utworami Sex Pistols w repertuarze!

Urodzony 27 sierpnia 1956 roku w Paddington Glen Matlock to muzyk-instytucja, który ma na koncie artystyczną współpracę z wieloma, nie tylko punkrockowymi artystami. Po rozstaniu z Sex Pistols, jako basista i wokalista grał i nagrywał m.in. z The Rich Kids (współtworzył tę grupę z późniejszym wokalistą Ultravox, Midge Ure'em), Sidem Viciousem, White Kids, Joan Jett, Iggy Popem. Udzielał się też w The Spectres, The London Cowboys, Johnny Thunders, The Faces. Dał się również poznać, jako pisarz - w 1990 roku opublikował wspomienia "I Was A Teenage Sex Pistol", które okazały się bestsellerem.

Glen Matlock & The Philistines to klasyczny punkrock, standardy The Sex Pistols, ale również stary, dobry rock’n’roll; energetyczna, melodyjna gitarowa muzyka, okraszona niebanalnymi solówkami. To nie tylko po prostu fajne granie - a jak trzeba to szorstkie, szybkie i intensywne - ale też przegląd tego, co w wywodzącej się z rock'n'rolla i bluesrocka muzyce nieśmiertelne. To muzyka osadzona w tradycji, ale ciągle świeża i żywiołowa. I świetnie sprawdzająca się na koncertach. Glen Matlock & The Philistines podbiją serca zarówno fanów The Faces, jak i Green Day.
Matlock uznawany jest za artystę, który miał w Sex Pistols największą wrażliwość muzyczną i trudny do przecenienia wkład w powstawanie stylu grupy. To Matlock popełnił najsłynniejsze punkowe piosenki "Pretty Vacant", "Anarchy In The UK", "God Save The Queen". Jego występ w Sopocie to jedyna okazja, by usłyszeć je na żywo. Bo kto nie słyszał i nie widział, jak grają na żywo muzycy The Sex Pistols, ten jeszcze nie był na prawdziwym koncercie!

www.glenmatlock.grapewire.net

Gdyby VULGAR powstał 35 lat temu, dziś Motorhead zawdzięczaliby im swoje istnienie, Joy Division piliby z nimi nocami, jeśli dawaliby radę, Iggy Pop zamawiałby u nich kawałki, a Sex Pistols prawdopodobnie nigdy by nie powstało. Ale...

Zaczęło się klasycznie: kilku kumpli planowało grać covery starych punkowych i metalowych kapel. Stało się jednak inaczej. Stworzyli autorski repertuar ślizgający się pomiędzy punkiem, metalem i czystym rock'n'rollem. Wymyślili na niego własny termin: Satanic Porno Punk.

Dotąd VULGAR wydał trzy plyty:

1. This Is Punk Rock

2. I Don't Wanna Go To Heaven EP

3. The Professional Blasphemy

Fragment tekstu jednego z utworów VULGAR, który najlepiej określa charakter zespołu:

"SEX DRUGS VIOLENCE DEATH

ALWAYS IN MY HEAD

SEX DRUGS VIOLENCE DEATH

I LOVE SO FUCKIN' BAD"

VULGAR aktualnie nagrywa nową płytę, której producentem jest Orion z zespołu Behemoth.

www.vulgar.pl

www.myspace.com/vulgarpunk

www.facebook.com/pages/VULGAR/128070010558281

źródło: PR

Wysłane 2011-03-17 09:05:27 przez M-S-M
imprezy nad morzem Sopot koncerty eventy imprezy imprezy w Sopocie
Artykuły powiązane z powyższym
Adam Rzepecki
Wysłano 2013-11-25 10:12:11
Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na wernisaż wystawy Adam Rzepecki "PREFERUJĘ BARDZIEJ ZRZUTĘ NIŻ KULTURĘ".
Narodowy Dzień Sportu dla każdego
Wysłano 2013-10-09 08:43:31
W sobotę 26 października br. odbędzie się pierwsza edycja ogólnopolskiego projektu popularyzującego aktywność sportową wśród Polaków, pod nazwą Narodowy Dzień Sportu. Ideą organizowanej we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki akcji jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych. Projekt skierowany jest zarówno do uprawiających już sport rekreacyjnie, jak i tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie treningów. Część szkoleń poprowadzą wybitni polscy sportowcy, z mistrzami olimpijskimi i świata na czele. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zarejestrowanie się na trening w wybranym klubie poprzez stronę www.narodowydziensportu.pl
11 sierpnia zakończyła się druga edycja „Sensacyjnego Lata Filmów” w Kołobrzegu. Uroczystej Gali Zamknięcia Festiwalu towarzyszył recital Magdaleny Kumorek. Podczas 4-dniowego Festiwalu widzowie mieli okazję obejrzeć najnowsze polskie i europejskie produkcje, kultowe polskie komedie sensacyjne oraz telewizyjne serie. Nie zabrakło również ciekawych spotkań z aktorami i twórcami, Nocnego Maratonu Filmowego na kołobrzeskiej Plaży Centralnej, a także uroczystego wręczenia nagród filmowych.
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.