Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

Reportaże i dokumenty tworzone przez Młodych!

Przeczytany: 1498 razy
Dodany: 2013-03-21 15:42:36
Aktualizowano: 2013-03-21 15:48:38

27 marca 2013 w warszawskim kinie Praha już VI odsłona Praskiego Festiwalu Filmów Młodzieżowych. To konkursowy przegląd filmów dokumentalnych tworzonych przez ludzi do lat 18 wspierany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej i Magazyn Ekspresu Reporterów. Oprócz pokazu filmów wszyscy zainteresowani amatorzy będą mogli od godziny 10.00 wziąć udział w warsztatach - dziennikarskich, o realizacji i obróbce dźwięku w produkcji filmowej, realizacji filmu reklamowego i dokumentów.

Uroczyste otwarcie Gali Finałowej i przegląd filmów konkursowych odbędzie się o godzinie 17.00. W jury zasiądą profesjonaliści: Barbara Paciorkowska (TVP2), Józef Gębski (reżyser), Eryk Lubos (aktor), Leszek Dawid (reżyser), Tomasz Kaliński (DK Praga) oraz Artur Waczko (WSR). Po przeglądzie filmów jury wyłoni Laureatów, na których czekają atrakcyjne nagrody finansowe (6 tys. zł) oraz specjalne m.in. emisja najlepszego filmu w Magazynie Ekspres Reporterów w TVP2, kamera z wedlowskiej czekolady, kursy montażu w Warszawskiej Szkole Reklamy oraz książki Wydawnictwa Wojciech Marzec.

O godzinie 16.00 będzie można zobaczyć dokument zrealizowany przez ekipę nastoletnich filmowców z Młodzieżowej Akademii Reportażu i Dokumentu wyprodukowany we współpracy z Canal+sport o kibicach donieckich drużyn na 2 miesiące przed EURO 2012.

Wysłane 2013-03-21 15:42:36 przez M-S-M
imprezy kino Praha Warszawa Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych
Artykuły powiązane z powyższym
Kwiecień 2014 w Teatrze Sabat
Wysłano 2014-03-26 09:25:55
Witamy w Teatrze Sabat, zapraszamy na  wieczory do jedynego  Teatru Rewiowego w Polsce TEATRU  SABAT Małgorzaty Potockiej.
Zapraszamy na kolejny wieczór Klubu Komediowego w kawiarni Karma. Tym razem wieczór Stand – upu z Maciejem Buchwaldem i Bartkiem Walosem. Obaj stand uperzy związani z grupą Stand-up Polska zaprezentują swój autorski materiał.
Adam Rzepecki
Wysłano 2013-11-25 10:12:11
Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na wernisaż wystawy Adam Rzepecki "PREFERUJĘ BARDZIEJ ZRZUTĘ NIŻ KULTURĘ".
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.