Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

Poznaj Dobre Krzesło podczas imprezy „Miechów na sportowo” Zobacz, jak może wyglądać klasa przyszłości!

Przeczytany: 927 razy
Dodany: 2013-05-24 08:47:50
Aktualizowano: 2013-05-24 09:42:31

Zdrowie i aktywność fizyczna – te dwa hasła będą królować w najbliższy weekend, 25-26 maja, w Miechowie. Uczestnicy imprezy „Miechów na sportowo” obok rywalizacji w 11 dyscyplinach sportowych będą mieli także możliwość zapoznania się z nowym, profilaktycznym produktem szkolnym – Dobrym Krzesłem. To uznane przez ekspertów rozwiązanie, które pomaga niwelować powstawanie wad postawy i schorzeń kręgosłupa u najmłodszych.

Klasę przyszłości wyposażoną w meble wspomagające profilaktykę wad postawy Entelo – Dobre Krzesło i Dobre Biurko – będzie można odwiedzić na stoisku firmy podczas imprezy „Miechów na sportowo”, 25 i 26 maja.

Dobre Krzesło to unikalny produkt dostępny na polskim rynku. Siedzisko pomaga niwelować powstawanie wad postawy i schorzeń kręgosłupa u najmłodszych. Ze względy na specyficzną budowę, krzesło cieszy się uznaniem ekspertów i lekarzy. Zalety produktu doceniło już wielu specjalistów, a Instytut Matki i Dziecka oraz Centrum Zdrowia Dziecka przyznały mu swoją pozytywną opinię.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do klasy przyszłości.


***

O Entelo

Firma Entelo powstała w 2012 roku w Płocku i jest producentem Dobrego Krzesła – produktu niwelującego powstawanie wad postawy, a co za tym idzie schorzeń kręgosłupa. Misją firmy jest także poszerzanie społecznej świadomości na temat dbałości o zdrowie
i profilaktykę wad postawy wśród dzieci i osób dorosłych.

PR
LA


Wysłane 2013-05-24 08:47:50 przez M-S-M
impreza dla dzieci impreza Dobre Krzesło Entelo
Artykuły powiązane z powyższym
Otwarcie wystawy - Ja pójdę górą...
Wysłano 2013-10-23 11:56:01
Anna Wende-Surmiak Dyrektor Muzeum Tatrzańskiego im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem oraz Anna Delimat serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt.: Ja pójdę górą...
Olimpiada pełna sportowych emocji
Wysłano 2013-07-24 09:42:42
Wyżej, szybciej, mocniej - ta starożytna idea olimpijska od ponad dwóch tygodni przyświeca blisko 9 tys. zawodniczkom i zawodnikom, którzy zacięcie walczą  o medale w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich Łódzkie 2013.
Do dźwięków gdyńskiego Festiwalu dołączają nuty bałkańskie, żydowskie, rumuńskie i polskie w wykonaniu zespołu ČAČI VORBA, gitara elektryczna w rękach weterana kongijskiej rumby – MOSE FAN FAN z Demokratycznej Republiki Konga oraz wyjątkowe brzmienie benju i tabli za sprawą ABDULRAHMANA SURIZEHI I NAFEESA IRFANA z Beludżystanu i Pakistanu. Uwaga!! Dwaj ostatni wymienieni muzycy zagoszczą w Starej Wozowni w Parku Kolibki – wyjątkowym miejscu zaaranżowanym na salę koncertową specjalnie na potrzeby festiwalu!! To jeszcze nie koniec atrakcji.
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.