Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

Pomoc konsultanta ślubnego jest bezcenna

Przeczytany: 4026 razy
Dodany: 2013-11-08 12:00:51
Aktualizowano: 2013-11-08 12:01:51

"Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie."
A. Bekannte – tak samo jest z organizacją wesela – nie wystarczy wyznaczyć datę ślubu i zdać się na los, trzeba godnie zaplanować ten najważniejszy dzień w życiu, aby był spełnieniem marzeń dwojga kochających się ludzi.

      To ogromna odpowiedzialność – organizacja wesela parze młodych osób, które chcą wstąpić w związek małżeński by w ten sposób uczcić swoją miłość. Ta odpowiedzialność rozpoczyna się już od momentu przyjęcia zlecenia na organizację wesela i kończy dopiero po załatwieniu wszelkich końcowych opłat już po ślubie. Dlatego wybierając konsultanta dla siebie warto uważnie poszperać w Internecie  by znaleźć takiego, który nie tylko zechce podpisać z nami umowę, ale również wystawi rachunek już po zakończonej usłudze.

     A jak bardzo pomocna jest obecność konsultanta w trakcie przygotowań i w czym może nam pomóc – przeczytamy w artykule Konsultant ślubny – potrzebny czy nie?

     Konsultant powinien nam pomóc i w kwestiach uzyskania rabatów na usługi i w tych typowo technicznych kwestiach, czyli w wyborze odpowiedniej i modnej dekoracji na salę, w załatwieniu upominków dla rodziców i w rozlokowaniu zaproszonych gości w pokojach hotelowych. Dobry konsultant będzie jak dobry duch naszego wesela – zawsze tak, gdzie potrzebna jest pomoc.

    UWAGA!

    Jeśli oczekujemy od  wedding plannera, że zrobi on wszystko, co mu każecie to może być to zgubne dla dwóch stron. Dlaczego? Gdyż dobry wedding planner powinien umiejętnie kreować każde wesele na bazie swojego doświadczenia i wiedzy, a nie tylko pod dyktando młodych. Jeśli „zdusicie” kreatywność profesjonalisty wasza uroczystość może stracić na oryginalności.

M-S-M    

 

Grafika: www.sxc.hu

Wysłane 2013-11-08 12:00:51 przez M-S-M
sale weselne wesele ślub konsultant ślubny wedding plannera
Artykuły powiązane z powyższym
Wynajem samochodu na ślub
Wysłano 2013-11-08 13:47:25
Wybór samochodu to raczej męskie zadanie, ale i opinie pań należy przy wyborze uwzględnić, gdyż wiele z nich ma ściśle określone życzenia co do tego, czym chcą jechać do ślubu.
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.