Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

Pierwszy kierunek studiów w Polsce dla Organizatorów Megaimprez

Przeczytany: 1019 razy
Dodany: 2011-02-15 14:51:43
Aktualizowano: 2011-02-15 14:54:52

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu jako pierwsza uczelnia w Polsce otworzy specjalność "Organizator Megaimprez". Studenci już w październiku będą mogli kształcić się na nowym, elitarnym kierunku.

Specjalność powstanie dzięki projektowi „Odpowiadamy na wyzwanie nowych rynków – innowacyjna edukacja menedżerska”, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz krajowego wkładu publicznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013, poddziałanie 4.1.1.

Pomysłodawcy liczą, że projekt podniesie potencjał dydaktyczny Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu i przyczyni się do rozwoju uczelni, czego efektem będzie m. in. zwiększenie liczby absolwentów na kierunkach kluczowych dla polskiej gospodarki.

Nowa specjalność „Organizator Megaimprez”, na której studiować będzie 50 osób, zostanie otwarta na kierunku Zarządzanie w trybie dziennym, na studiach II stopnia. Celem specjalności „Organizator Megaimprez” jest wspieranie przedsiębiorczości wśród studentów poprzez połączenie teorii z praktyką zagraniczną. Zajęcia za granicą prowadzone będą przez specjalistów i odbędą się w centrach kongresowych w Hiszpanii (Barcelona) i Niemczech (Frankfurt nad Menem).

Każdy student otrzyma laptop wraz z oprogramowaniem i dostępem do szerokopasmowego Internetu, za który abonament płacić będzie uczelnia. Program nauczania obejmie łącznie 900 godzin w tym 120 godzin wykładów i 130 godzin ćwiczeń w języku angielskim. 40% zajęć odbędzie się na odległość poprzez platformę e-learningową, na pozostałe wykłady studenci uczęszczać będą do nowoczesnej siedziby uczelni we Wrocławiu. W programie studiów widnieją także wspomniane wyjazdy do Niemiec i Hiszpanii. Opłata za trzy pierwsze semestry wynosi 1481 zł każdy, natomiast opłata za czwarty to 410 zł.

Branża eventowa rozwija się w szybkim tempie, w Polsce odbywa się coraz więcej dużych imprez, koncertów i festiwali, dlatego zwiększa się zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie organizowania imprez. Efekty tego produktu naukowego poznamy za kilka lat, kiedy pierwsi absolwenci opuszczą już mury uczelni i zaczną wykorzystywać zdobytą wiedzę w życiu zawodowym.

Polecamy.

grafika: www.sxc.hu

Wysłane 2011-02-15 14:51:43 przez M-S-M
organizator Megaimprez impreza eventy imprezy
Artykuły powiązane z powyższym
Adam Rzepecki
Wysłano 2013-11-25 10:12:11
Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na wernisaż wystawy Adam Rzepecki "PREFERUJĘ BARDZIEJ ZRZUTĘ NIŻ KULTURĘ".
Otwarcie wystawy - Ja pójdę górą...
Wysłano 2013-10-23 11:56:01
Anna Wende-Surmiak Dyrektor Muzeum Tatrzańskiego im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem oraz Anna Delimat serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt.: Ja pójdę górą...
Narodowy Dzień Sportu dla każdego
Wysłano 2013-10-09 08:43:31
W sobotę 26 października br. odbędzie się pierwsza edycja ogólnopolskiego projektu popularyzującego aktywność sportową wśród Polaków, pod nazwą Narodowy Dzień Sportu. Ideą organizowanej we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki akcji jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych. Projekt skierowany jest zarówno do uprawiających już sport rekreacyjnie, jak i tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie treningów. Część szkoleń poprowadzą wybitni polscy sportowcy, z mistrzami olimpijskimi i świata na czele. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zarejestrowanie się na trening w wybranym klubie poprzez stronę www.narodowydziensportu.pl
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.