Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

III Młodzieżowy Turniej Strzelecki.. Zakończony!

Przeczytany: 1034 razy
Dodany: 2013-06-03 15:34:59
Aktualizowano: 2013-06-04 08:07:29

W ubiegłą sobotę 1.06.2013r, w ramach Międzynarodowego Dnia Dziecka odbyła się kolejna edycja Młodzieżowego Turnieju Strzeleckiego. Wszyscy chętni do spróbowania swoich sił w typowo męskich konkurencjach licznie przybyli na lotnisko, aby wziąć udział w III odsłonie tej imprezy.

W tym roku pogoda dopisała. Ciepły, lekko wietrzny dzień sprzyjał strzeleckim konkurencjom. Młodzież gimnazjalna wraz ze swoimi niecko starszymi kolegami ze szkół średnich zmagała się z bronią pneumatyczną, łukiem oraz granatem. Mimo tak młodego wieku zawodnicy wykazali się niezwykłą celnością i precyzją, przez co konkurencja była niemała.

Wybitnych młodych strzelców było wielu, niestety wyróżnić można było tylko najlepszych. Zwycięscy zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami, oraz drobnymi upominkami. Wszystko działo się pod czujnym okiem sędziów i opiekunów. Na zakończenie wszyscy uczestnicy i obserwatorzy imprezy mogli wspólnie posilić się wojskowym bigosem. 

Organizatorem imprezy była Fundacja „Military Park” wspierana potencjałem Aeroklubu Krainy Jezior przy finansowy wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy strzeleckich sukcesów i dziękujemy za tak liczne przybycie.

Do zobaczenia zapraszamy za rok!

Fundacja Military Park

Wysłane 2013-06-03 15:34:59 przez M-S-M
Lotnisko Kętrzyn Wilamowo Aeroklub Krainy Jezior Fundacja Military Park Młodzieżowy Turniej strzelecki impreza
Artykuły powiązane z powyższym
Otwarcie wystawy - Ja pójdę górą...
Wysłano 2013-10-23 11:56:01
Anna Wende-Surmiak Dyrektor Muzeum Tatrzańskiego im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem oraz Anna Delimat serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt.: Ja pójdę górą...
Olimpiada pełna sportowych emocji
Wysłano 2013-07-24 09:42:42
Wyżej, szybciej, mocniej - ta starożytna idea olimpijska od ponad dwóch tygodni przyświeca blisko 9 tys. zawodniczkom i zawodnikom, którzy zacięcie walczą  o medale w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich Łódzkie 2013.
Do dźwięków gdyńskiego Festiwalu dołączają nuty bałkańskie, żydowskie, rumuńskie i polskie w wykonaniu zespołu ČAČI VORBA, gitara elektryczna w rękach weterana kongijskiej rumby – MOSE FAN FAN z Demokratycznej Republiki Konga oraz wyjątkowe brzmienie benju i tabli za sprawą ABDULRAHMANA SURIZEHI I NAFEESA IRFANA z Beludżystanu i Pakistanu. Uwaga!! Dwaj ostatni wymienieni muzycy zagoszczą w Starej Wozowni w Parku Kolibki – wyjątkowym miejscu zaaranżowanym na salę koncertową specjalnie na potrzeby festiwalu!! To jeszcze nie koniec atrakcji.
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.