Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

ALLO ALLO PARTY

Przeczytany: 978 razy
Dodany: 2012-08-07 08:43:14
Aktualizowano: 2012-08-07 08:44:34

Tego wieczoru będziecie mogli obejrzeć pokaz gadżetów i nowinek ze świata telefonii. Przeprowadzimy testy, sprawdzimy najnowsze telefony i tablety- a wszystko na waszych oczach!  Na pierwsze 100 osób, które pojawią się tego wieczoru w klubie czekać będą specjalne welcome drinki, a w ich radiolokacji pomogą zawsze uśmiechnięci barmani!

Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was noc pełną atrakcji. „ Allo Allo tu nocny jastrząb“ to poczatek cyklu imprez, podczas których przeniesiemy Was  w świat sygnałów analogowych i cyfrowych.   Będziemy Waszym Medium Transmisyjnym i  prześlemy do Was fale szczęścia o bardzo wysokiej częstotliwości! A wszystko w klimacie serialu „Allo Allo” z dużą dozą humoru.

Gośćmi specjalnymi imprezy będą firmy oraz pracownicy działający w branży telekomunikacyjnej.  W ramach imprezowych konkursów będziemy losować vouchery na ekskluzywne zabiegi w SPA, bilety  VIP na wydarzenia kulturalne,  startery oraz telefony komórkowe!

Każdy będzie miał szanse wygrać cenne nagrody. 

Nasi Goście będą się mogli się poczuć jak w Café René i skosztować pysznych zimnych przekąsek. Do tego wszystkiego przez całą noc będą czekać naprawdę gorące HAPPY HOURS:

- Wódka Wyborowa za 50 PLN,

- White Russian za 10 PLN,

- Shot Wyborowej smakowej  5 PLN

- Kamikadze za 7 PLN.

Dla bardziej wymagających klientów przygotowaliśmy specjalna ofertę na OPEN BAR w strefie chill out.  Za jedyne 99 złoty będzie można korzystać z alkoholowego menu!

Nastawcie dobrze swoje nadajniki ! W rytm klubowych dźwięków światłowodem zabierze Was magiczne trio w skład którego wchodzą Dj Piekrat oraz zespół Footshaki.  Zatańczcie na parkiecie w świetle najlepszych wizualizacji! Pikanterii całemu wydarzeniu doda występ tancerek z zespołu Sista Crew.

Panie nie usłyszą „ Ty głupia kobieto! ”, a Panowie nie będą musieli prosić „ Helgo- możesz mnie pocałować?” ponieważ podczas imprezy „Allo Allo” czas będzie upływał  zabawnie i przyjemnie! A na Gości czekać będą tylko miłe niespodzianki!

Dlatego już dziś zarezerwuj swój czas i wraz ze znajomymi wybierz się na niepowtarzalną imprezę!

Osoby chętne do otrzymania bezpłatnej rezerwacji- prosimy o kontakt pod numerem 797-339-668.

Zapraszam do zapisów na listę VIP.

Każda z zapisanych osób  otrzyma bezpłatne wejście i bezpłatną rezerwację loży.

MIEJSCE:  Klub Eter, ul. Kazimierza Wielkiego 19. Wrocław

DATA:  17 sierpnia 2012.

START: 21.00.

KONTAKT:  797 339 668.

BILETY: 10 zł dla osób spoza listy VIP.

Źródło: PR

Wysłane 2012-08-07 08:43:14 przez M-S-M
imprezy we Wrocławiu Wrocław impreza party
Artykuły powiązane z powyższym
Otwarcie wystawy - Ja pójdę górą...
Wysłano 2013-10-23 11:56:01
Anna Wende-Surmiak Dyrektor Muzeum Tatrzańskiego im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem oraz Anna Delimat serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt.: Ja pójdę górą...
Olimpiada pełna sportowych emocji
Wysłano 2013-07-24 09:42:42
Wyżej, szybciej, mocniej - ta starożytna idea olimpijska od ponad dwóch tygodni przyświeca blisko 9 tys. zawodniczkom i zawodnikom, którzy zacięcie walczą  o medale w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich Łódzkie 2013.
Do dźwięków gdyńskiego Festiwalu dołączają nuty bałkańskie, żydowskie, rumuńskie i polskie w wykonaniu zespołu ČAČI VORBA, gitara elektryczna w rękach weterana kongijskiej rumby – MOSE FAN FAN z Demokratycznej Republiki Konga oraz wyjątkowe brzmienie benju i tabli za sprawą ABDULRAHMANA SURIZEHI I NAFEESA IRFANA z Beludżystanu i Pakistanu. Uwaga!! Dwaj ostatni wymienieni muzycy zagoszczą w Starej Wozowni w Parku Kolibki – wyjątkowym miejscu zaaranżowanym na salę koncertową specjalnie na potrzeby festiwalu!! To jeszcze nie koniec atrakcji.
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.